UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordsur 4914587
nr 491 4587
Bordsur
Jugend, Junghans, höjd: 34 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 oktober 2007
kl 16:21:49
400 kr
450 kr
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.
Bordsur
nr 491 4587
Bordsur
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 500 kr |
måndag 22 oktober 2007 |
Jugend